Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Dom w Hiszpanii do remontu

Remonty Hiszpania

Biura nieruchomości posiadają bardzo dużo ciekawych ofert w konkurencyjnych cenach, ale jak dobrze wybrać coś odpowiedniego dla siebie?- nie jest to takie proste. Im większa nieruchomość, tym lepiej, gdyż może to kiedyś przynieść korzyści finansowe.

Zastanawiasz się czy dom w Hiszpanii do remontu to coś dla Ciebie? Większość osób pragnie zakupić taką nieruchomość, gdyż cechuje się ona dużą powierzchnią oraz korzystną ofertą cenową. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich oczekujących własnej przestrzeni w cudownym i słonecznym kraju nad wybrzeżami pięknego morza. Ten klimat i okolice to niespotykany krajobraz.

Kiedyś bardzo często biura nieruchomości dostawały zapytania o dom w Hiszpanii do remontu, a teraz równie często pojawiają się pytania o apartamenty lub wille, a nawet działki. Warto więc wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, pamiętając jednocześnie o swoich marzeniach.

Zapraszamy do współpracy z firmą Frontal Solutions S.L.

Opinie naszych klientów

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji- dzielnicy Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L.. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

12 + 8 =

 
Frontal Solutions S.L.