Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Mieszkanie w Hiszpanii do remontu

Remonty Hiszpania

Czy zakupić własne cztery kąty wymagające odremontowania w cudownym słonecznym kraju?

Hiszpania to kraj nad Morzem Śródziemnym słynący z urokliwych miejsc i ciekawych zakątków. Wiele osób marzy, by zostać właścicielem choćby kawałka ziemi lub budynku, aby spędzać tam wakacje, ferie lub resztę życia.

Mieszkanie w Hiszpanii do remontu to najczęściej nabywana nieruchomość w korzystnej cenie. Każdy kto chce dopasować pomieszczenia do swoich potrzeb i oczekiwań marzy o odświeżeniu wszystkich pokoi, a w szczególności kuchni i łazienki, gdyż są to najważniejsze miejsca w całym mieszkaniu.

Najtańsze mieszkanie w Hiszpanii do remontu można wylicytować z przejęć bankowych, jednak należy wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, które trzeba przeznaczyć na odmalowanie lub drobne naprawy, ewentualnie całkowitą przebudowę. Jednak cena takiej nieruchomości jest sporo mniejsza, co bardzo zachęca osoby zainteresowane, a zarazem zniechęca osoby nie lubiące takich przedsięwzięć.

Opinie naszych klientów

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji- dzielnicy Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L.. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

3 + 4 =

 
Frontal Solutions S.L.