Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Nieruchomości Hiszpania przejęcia bankowe

Remonty Hiszpania

Krótka opowieść o przejęciach bankowych na hiszpańskim rynku nieruchomości.

Licytacje organizowane przez banki to bardzo popularna forma nabycia interesujących nieruchomości nad Morzem Śródziemnym. Mała liczba osób zna się na tego typu transakcjach, dlatego warto powierzyć tę kwestię doświadczonej osobie znającej wszystkie procedury licytacyjne.

Bardzo często można spotkać ogłoszenia typu „nieruchomości Hiszpania przejęcia bankowe”- krótko, zwięźle i na temat- każdy kto chce kupić willę, apartament, czy działkę od razu spojrzy na to ogłoszenie z zaciekawieniem. Przyciąga wzrokiem i jest kuszące. Dużo osób po przeczytaniu tego tekstu skontaktuje się z ogłoszeniodawcą.

Nieruchomości Hiszpania przejęcia bankowe – czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego hiszpańskie banki wystawiają takie ogłoszenia sprzedaży? Wszystko po to, aby odzyskać pieniądze dłużników, gdy nie spłacają zaciągniętych kredytów. Nieruchomość taka wystawiana jest na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie i zbywana podczas licytacji- kto więcej da, ten wygrywa.

Opinie naszych klientów

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji- dzielnicy Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L.. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

3 + 14 =

 
Frontal Solutions S.L.