Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Nieruchomości w Hiszpanii do remontu

Remonty Hiszpania

Czy każda nieruchomość kupiona w Hiszpanii wymaga remontu?

Wiele osób chcących nabyć dom lub mieszkanie w Hiszpanii często zadaje sobie pytania czy będą musieli zainwestować również w remont zakupionej nieruchomości. Nieruchomości w Hiszpanii do remontu to niezbyt łatwa kwestia dla kupującego, gdyż remont to dodatkowe koszty, które mogą być czasami wysokie. Aby dobrze i sprawnie wyremontować pomieszczenia, należy powierzyć te prace doświadczonej firmie posiadającej wiedzę i praktykę w tego typu kwestiach.

Jednak wiele zainteresowanych osób decyduje się na zakup hiszpańskiej nieruchomości wymagającej odświeżenia, napraw, gdyż taki zakup bardziej się opłaca ze względu na niższą cenę rynkową. Nieruchomości w Hiszpanii do remontu to bardzo często domy, apartamenty, wille lub mieszkania z licytacji bankowych. Są one tańsze od już wyremontowanych obiektów, a to zazwyczaj zachęca osoby kupujące i chcące zainwestować zaoszczędzone pieniądze z myślą o przyszłości.

Opinie naszych klientów

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji (dzielnica Rascanya), dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji- dzielnicy Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L.. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Szukasz nieruchomości? Zerknij tutaj!

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

12 + 5 =

 
Frontal Solutions S.L.