Frontal Solutions (+34) 669 15 17 52 (+48) 61 415 15 15 info@fsolutions.eu

Opinie

Firma Frontal Solutions S.L. wykonała remont generalny mieszkania zakupionego z wyprzedaży bankowych. Mieszkanie o powierzchni 60m2 zakupione było z przeznaczeniem pod wynajem całoroczny w Walencji- dzielnica Rascanya, dlatego ważny był każdy szczegół i jakość wykonania. Firma Frontal Solutions S.L. poradziła sobie z całym remontem mieszkania, które teraz wygląda świeżo i nowocześnie. Z pewnością zapewni dużą ilość zainteresowanych wynajmem. Serdecznie polecamy usługi firmy Frontal Solutions S.L.

Zakupiliśmy mieszkanie w Walencji- dzielnicy Tres Forques, o powierzchni 50m2 z wolnej ręki za pośrednictwem firmy Frontal Solutions S.L. Mieszkanie zakupione było z myślą o wynajmie całorocznym, jednak wymagało kompleksowego remontu, który wykonała również firma Frontal Solution S.L. – sprawnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Frontal Solutions S.L., która pomogła nam wybrać nieruchomość, pośredniczyła w sprzedaży oraz wykonała remont generalny. Jest to firma godna zaufania.

Zakup mieszkania z wyprzedaży bankowej wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego zaufaliśmy firmie Frontal Solutions S.L., która pomogła nam w wyborze i pośredniczyła w zakupie mieszkania o łącznej powierzchni 50m2. Mieszkanie położone w Walencji- dzielnicy Tres Forques wymaga generalnego remontu, aby móc w przyszłości być przeznaczonym pod wynajem całoroczny i zapewnić wynajmującym wysoki standard i odpowiednie warunki. Zleciliśmy firmie Frontal Solutions S.L. wykonanie remontu generalnego, który za niedługo ma się rozpocząć. Polecamy, firma z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą w zakresie zakupu nieruchomości i kompleksowych remontów.

Dzięki firmie Frontal Solution S.L. nasza firma nabyła drogą licytacji na wyprzedaży bankowej mieszkanie o powierzchni 80m2 w miejscowości Torrente. Mieszkanie wymagało generalnego remontu i dostosowania pod potrzeby biura. Firma Frontal Solutions S.L. przekształciła mieszkanie w biuro z pokojem gościnnym kompleksowo i terminowo. Teraz mieszkanie nadaje się do wynajmu całorocznego. Z pewnością nasza firma będzie polecać usługi firmy Frontal Solutions S.L. znajomym i innym firmom, ponieważ firma ta działa kompleksowo – pomaga w wyborze i sprzedaży nieruchomości oraz wykonuje remonty generalne zgodne z oczekiwaniami klienta.

Kamil Czarnecki

Działalność gospodarcza

Skorzystałem z usług firmy Frontal Solutions S.L. i jestem bardzo zadowolony, pomogła mi w wyborze odpowiedniego mieszkania o powierzchni 110m2 w miejscowości Alzira. Jako że mieszkanie było wystawione do licytacji na wyprzedaży bankowej firma Frontal Solutions S.L. pośredniczyła w zakupie tego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i po mojej myśli. Mieszkanie wymagało kompleksowego remontu, który również zleciłem firmie Frontal Solution S.L.. Cały remont odbył się bezproblemowo, terminowo i według moich oczekiwań. Polecam !!

Jakub Czarnecki

Osoba prywatna

KONTAKT

Frontal Solutions S.L.

PL (+48) 61 415 15 15 · ES (+34) 669 15 17 52

info@fsolutions.eu

Calle Gómez Ferrer 41 46900
Torrente, Valenciana, Spain

4 + 14 =

 
Frontal Solutions S.L.